6 تا از بهترین مارک های کرم لایه بردار صورت – سالم زیبا

لوکاسید می بایست به عنوان یک مکمل درمان، در کنار یک برنامه جامع پوستی استفاده شود؛ استفاده از ضد آفتاب و لباس های محافظ در طول درمان ضروری است. ممکن است ظاهر شدن نتایج مثبت درمان، چندین هفته طول بکشد. افزایش مقدار مصرف لوکاسید، بیش از میزان توصیه شده، سبب تسریع نتایج درمان نمی شود بلکه ممکن است سبب اوور دوز دارو شود. ممکن است در ابتدای مصرف لوکاسید، در پوست خود احساس گرمی یا خارش کنید. استفادهی مداوم از ژل کلین اند کلیر باعث میشود که دیگر دانههای سیاه در منافذ پوست ایجاد نشوند.

پنهای لایه بردار علاوه بر اینکه باعث تمیز کردن عمیق منافذ پوست میشوند، با افزایش رطوبت و شادابی پوست، باعث روشن و جوان شدن آن میگردند. پوست خشک: پوست های خشک دارای منافذ بسیار ریزی است که خیلی دیده نمی شوند. لایه برداری پوست به معنای برداشتن لایه سطحی و نازک از روی پوست می باشد. و سپس یک لایه نازک از لوکاسید را روی پوست استفاده کنید. سپس به اندازه ی یک نخود از کرم لوکاسید را روی کل صورت خود پخش کنید.

پیلینگ Peeling به معنی برداشتن قشر سطحی از روی پوست است. غلظت کرم های لایه بردار 10 است که در داروخانه ها بدون نسخه پزشک به فروش می رسند و همه افراد می توانند استفاده کنند. همه افراد به خصوص خانمها داشتن پوستی زیبا و شفاف را دوست دارند. کرم لایه بردار پوست حاوی عصاره BHA برای افرادی مناسب است که پوست صورتشون دارای اکنه باشد و برای افرادی که پوستی حساس دارند استفاده زیاد توصیه نمیشه و هفته ای یکبار مجاز به استفاده از این کرم هستند، اما افرادی که پوستی چرب دارند می تواند حتی بصورت روزانه هم از این کرم استفاده بکنند، اگر در استفاده از کرم های لایه بردار دچار حساسیت شدید می توانید به پزشک مراجعه کنید.

تغییرات رنگدانه ای پوست که خفیف و بصورت نقطه ای باشند. داشتن پوست صاف و روشن یکی از زیباییهای چهرهی هر فرد، بهخصوص خانمهاست؛ ازاینرو گاهی استفاده از کرمهای لایهبردار پوست میتواند راهحل خوب و امنی برای رهایی از این عارضههای پوستی باشد. محو و بی رنگ نمودن تدریجی جای جوش و لک های پوستی از دیگر کاربردهای این کرم است. برای مثال کرم (پور سیستم ) یکی از برترین لایه بردار های این برند است ، این کرم تاثیر زیادی در از بین بردن جوش صورت و جای زخم دارد ، این لایه بردار ، پوست صورت را خشک و پوسته پوسته نمیکند .

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کرم لایه بردار و ضد جوش ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.