36 مدل بهترین برند های کرم پودر

ممکن است شما رنگ مناسب پوستتان را پیدا کنید، اما احساس کنید که کرم پودر به خوبی روی پوست شما نمینشیند یا حس سنگینی به پوست میدهد. این محصول فاقد اسانس و عطر بوده و برای پوستهای حساس مناسب است. چه کرم پودری مناسب پوست من است؟ این cc کرم مناسب انواع پوست است که نداشتن چربی و ضد تعریق بودن را میتوان از دلایل آن نام برد. اگر به دنبال کرمی هستید که برای روزمره مناسب باشد، یک پایه با پوشش متوسط بهترین گزینه است. به قدری مرطوبکننده را اضافه کنید که بتوانید بافت و پوشش مد نظرتان را به دست آورید.

بسیاری از بازیگران و خوانندگان مطرح دنیا از این کرم پودر جهت زیر سازی آرایش خود و همچنین پوشش عالی چین و چروک، لک، کبودی ها و منافذ باز پوستی شان استفاده می نمایند. کرم پودری سبک با پوشش دهی عالی برای مصرف روزانه بوده و بوسیله ویتامین C موجود در ترکیبات خود باعث حفظ طراوت و شاداپی پوست شما می گردد. برای افراد جوان پوست چرب و جوشها میتوانند یک مسئله باشد. کرم پودر الارو سری Anti Age ، بهترین کرم پودر فرانسه با خاصیت ضدچروک قوی، ماتکنندگی پوست و حفظ تعادل چربی پوست، مناسبترین مارک کرم پودر برای پوست چرب می باشد که به کاهش خطوط سطحی پوست ناشی از بالارفتن سن کمک کرده و تنها تمام عیوب پوست صورت را می پوشاند.

آنها با ایجاد یک سطح بر روی پوستتان باعث می شوند پوست، نور را منعکس کند و چهره ی خشک و کدر شما را روشن تر نشان دهد. با افزایش سن کرم پودری را انتخاب کنید که علاوه بر پوشاندن چروک صورت، پوست شما را ترمیم و احیا کند. سپس به مقدار کافی کرم پودر را روی صورت، براش آرایشی یا اسفنج نم دار گذاشته و به صورت دایرهوار روی پوست صورت خود پخش کنید و اجازه دهید تا کرم پودر خشک شود. از آنجایی که این محصول به عنوان زیرساز آرایش عمل میکند، در صورت استفاده از انواع نامرغوب آن احتمال بروز حساسیت و مشکلات پوستی وجود دارد.

محفظهی تیوپی کرم پودر مدل «سند» استفاده از آن را بسیار راحت کرده است. این مدل از کرم پودرهای بورژوا ترکیبی از سه رنگ اصلاحکننده هستند. این کرم پودر 24 ساعته توسط برند میبلین با مدل (Super Stay) ساخته شده است. در انتها در نظر داشته باشید که اگر پوستی چرب دارید بهتر است از یک محصول بدون چربی یا با منشا آبی استفاده کنید. کرم پودر برای پوست مختلط: یکی از انواع شایع پوست است که در آن گونهها خشک و تمام بخش Tصورت (پیشانی،بینی و چانه) چرب است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم پودر خوب با قیمت مناسب دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.