1+9 فروشگاه اینترنتی معتبر در سال 1400

پس دسته بندی محصولات در زمان خرید آنلاین ،می تونه به انتخاب راحت تر کاربر فروشگاه اینترنتی دوچرخه کمک کنه. که این نیز به نوبه خودش می تونه انگیزه بیشتری ،برای خرید بالاتر از یه مبلغ خاص برای مشتری داشته باشه. و می تونن نظرشون رو ثبت کنند و تبادل نظر کنن. از اون سایت توقع دسته بندی مناسب محصولات رو دارین فروشگاه اینترنتی صانعی یا نه؟ یکی از امکاناتی که در فروشگاه آنلاین خیلی سبب دلگرمی میشه، وجود پشتیبانی مناسب قبل و بعد از خرید محصوله.حالا پشتیبانی قبل و بعد از محصول چیه؟ برخلاف تصورم گوشی سالم به دستم رسید و واقعا کیفیت خیلی خوبی داره.

از بین این فروشگاه های اینترنتی، راستش اول از همه دیجی کالا رو انتخاب میکنم چون واقعا داره خیلی خوب عمل میکنه و چیز خیلی بدی تا حالا ازشون ندیدم. راستش اگه یه فروشگاه اینترنتی بخواد امکان پرداخت در محل رو واسه خریدارانش ایجاد بکنه، یه سری جاها واقعا متضرر میشه! پس مطمئن باشید و با خیال راحت و آسوده خریدتون رو انجام بدید.. و حتی بعد از خرید هم ممکنه مشکلاتی چون، نقص در کالا یا بدتر از اون ممکنه ارسال مغایر با خواسته شما صورت گرفته باشه،در این صورته که شما با خیالی آسوده ،از پشتیبان درخواست کمک می کنین و از خدمات اون ها استفاده می کنین.و اینجوری میشه که مشتری بازم ،به سایت شما سر میزنه…

و به راحتی می تونین از روی نظرات مثبت و یا احیانا منفی کاربران و مشتریان، از خدمات اون سایت فروشگاهی آگاه بشین. و هزینه اون به مشتری برگردونده میشه. وقتی امکان مشاهده آنلاین رو به سایت فروشگاهی اضافه کنین، مشتری می تونه گزارش لحظه به لحظه ای از مراحل ارسال کالا ،از انبار تااا فاکتور کردن و تحویل به پست رو زیر نظر داشته باشه. البته بخش شال و روسری ،زیورآلات، عینک، ساعت ،جوراب ، کیف و کفش رو هم به لیست محصولات قبلی اضافه کنین. مهدی سامع و ندا رستمی این فروشگاه را به دلیل چالش هایی که در خرید لنز و عینک با آن ها مواجه شده بودند راه اندازی کرده و تصمیم به رفع یک خلع واقعی در بازار گرفتند.

آیا توقع ندارین محصولات خوراکی و دیجیتالی یا احیانا پوشاکی ،همه و همه در دسته بندی های مناسب یک جا نشسته باشن؟ مناسب چه سن و شخصیت هایی هست؟ هر چه راه های عضویت ،ثبت نام و پرداخت در سایتی راحت تر باشه مشتری رو ،بیشتر به سمت خودش جذب می کنه. از تخفیف هم که دیگه نگم براتون؛ تخفیف های دوره ای و مناسبتی می تونه توجه بسیاری از مشتری ها رو ،به خودش جلب کنه .اصلا خرید بدون تخفیف مگه داریم؟ روش های پرداختی چون کارت به کارت، درگاه پرداختی الکترونیکی و یا حتی پرداخت در محل هستن.این شیوه های متنوع بسته به سیاست و استراتژی اون سایت فروش کالا، صورت می گیرد.