12 کاری که با انجام آن اثر کرم ضد آفتاب کم می شود

عددی که به عنوان معیار حفاظتی کرم ضد آفتاب روی برچسب آن عنوان شده است نشان میدهد که تا چند اندازه از پوست شما در برابر آفتاب سوختگی محافظت خواهد کرد. حتی اگر در مورد استفاده کرم ضد آفتاب دست و دل باز هستید ( به اندازه ی کافی روی پوست می مالید ) احتمال این وجود دارد که باز هم چندین قسمت مهم بدن را کامل با کرم پوشش ندهید و بنابراین این قسمت ها در خطر آسیب های ناشی از نور آفتاب باشند. کرم ضد آفتاب آردن با SPF 50 رطوبت رسان پوست است و برای پوست های خشک نیز مناسب است.

تنوع کرم ضد آفتاب آردن بالا است و انواع پوست خشک و چرب مخصوص بانوان و آقایان و همه ی گروه های سنی را شامل می شود . این کرم ضد آفتاب ایرانی محصول شرکت پیشرفته ی پارس حیان است و از نخستین خط تولید محصولات پوستی در ایران است ، آغاز این برند در سال 1370 می باشد . برند معروف دکتر ژیلا با نام شرکت آوند فر ، برترین شركت تولید كننده محصولات آرایشی و بهداشتی درسراسر ایران است .

این کرم ضد آفتاب که محصول مشترک میان آلمان و ایران است توسط شرکت ایرانی آریان کیمیا تولید میگردد . کرم ضد آفتاب سان سیف در میان برندها برندی با کیفیت بالا در میان مشتریان خود است. اشعه خورشید بین ساعت ۱۰ تا ۲ ظهر در بالاترین سطح تابش خود کرم ضد آفتاب proderma 90 قرار دارد. بین کرم های ضد آفتاب رنگی ایرانی و خارجی که استفاده کردم، پریم بین ایرانی ها بهترینه و قابل رقابت با نمونه های خارجیه. توضیحات کرم ضد آفتاب گارنیر bb رنگی ❇️کرم ضدآفتاب گارنیر سری BB حاوی کرم پودر با رنگ طبیعی بوده که ضمن محافظت از پوست موجب پوششدهی لکها و جای جوش و سایر مشکلات پوستی شده و با بافت سبک خود برای استفاده روزانه مناسب می باشد.

از آنجا که کرم های ضد آفتاب جذب ویتامین D را نیز از نور خورشید کاهش می دهند، لازم است در برنامه غذایی خود از موادی که دارای ویتامین D هستند را بگنجانید. همچنين دارای ويتامين E است که باعث مى شود پوست رطوبت خود را حفظ كند . این محصول از مواد گیاهی ساخته شده است . کرم ضد آفتاب آردن با محافظت قوی در برابر اشعه UVB و UVA برندی معروف در میان طرفداران این کرم ضد آفتاب ایرانی است . از طرف دیگر، چنین افرادی معتقدند که کرمهای ضد آفتاب رنگی، همان کرم پودرهایی هستند که نمیتوانند اثر محافظتی چندانی در برابر نور آفتاب داشته باشند.