10 کرم مرطوب کننده صورت و بدن از بهترین مارک های 2021

همچنین وجود SPF موجود در این آنها، از اشعههای مضر نور خورشید جلوگیری میکند. همچنین سوزش پوست را برطرف مینماید و پوست را در مقابل عوامل مضر خارجی بخصوص سرما محفاظت میکند. این کرم بعلاوه حاوی امولسیون آب در روغن است که از پوست در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی محافظت میکند. خشکی پوست در نهایت ایجاد خارش، ترک و چین و چروک میکند. 2 بار در روز برروی پوست تمیز استفاده گردد. برای اینکه بیشترین نتیجه را از استفاده از این محصولات ببرید، توصیه میشود پس از شستوشو کامل صورت، زمانی که پوست رطوبت خود را به طور کامل از دست نداده، از کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا بیشترین جذب از این محصول را داشته باشید.

پوست کودکان نرم، لطيف و حساس است به همين دليل براي مراقبت بيشتر از پوست آنها بايد از محصولات با کيفيت و مناسب استفاده کرد.پوست کودک با پوست افراد بزرگسال متفاوت است بنابراین مراقبت ویژه ای را می طلبد، مخصوصاً در فصل زمستان که کاهش دما و رطوبت و بادهای سرد زمستانی بشدت پوست را خشک کرده و باعث سوزش، خارش و التهاب آن می شود. در تماس با باد، دمای زیاد و شرایط آب و هوایی، خشکی و ترک پوست تشدید می شود. همچنین ویژگی بازسازی کننده روغن آرگان در این کرم باعث زیبایی، درخشندگی و سلامت پوست شما میشود.

کرم مرطوب کننده پوست خشک کلدکرم درماگور موجب محافظت از پوست خشک و حساس میشود و ترمیم لایه هیدروفیلیک پوست را در پی دارد. سرما، باد و شست و شو با مواد شیمیایی، رطوبت طبیعی پوست را از بین برده و موجب میشود پوست ظاهری خشک و سخت پیدا کند. این اتفاق می تواند به دلایل مختلفی مثل: کمبود آب در بدن، آب و هوای جوی، تغذیه نامناسب، شست و شو با آب داغ و قلیایی، کم خوابی و ژل کرم مرطوب کننده پوست چرب اریکه

دلایل زیادی برای ایجاد خشکی پوست وجود دارد مانند هوای سرد و خشک و یا کاهش سطح آب بدن که به صورت خشکی در پوست خود را نشان میدهد. استفاده از کرم مرطوب کننده بدن چه مزیتی دارد؟ کسانی که بواسطه مصرف دارو دچار خشکی پوست هستند با استفاده از این کرم علاوه بر مرطوب کنندگی و شفاف کنندگی پوست، با جذب سریع آن مانع از براق شدن پوست می شود. او با الهام از ۳ حرف آخر این مارک و پسوند “درم” نام Dermagor را ثبت کرد.