ترجمه متون

Speakt + WPML: روشی جدید برای ترجمه سایت وردپرس شما بهترین مترجم متن انگلیسی به فارسی
24 آوریل 2018 صحبت كردن توسعه دهندگان

وردپرس بیشترین سهم بازار را در وب سایت ها دارد که طبق یک تحقیق حدود 25٪ است. بیش از 50 میلیون وب سایت از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می کنند. وردپرس یک سیستم منبع باز است و هر کسی می تواند طبق کد خود یک افزونه تنظیم کند.
همچنین ، هر چه بیشتر کاربران از وردپرس استفاده می کنند ، نیاز به ترجمه این محتوا را افزایش می دهند ، زیرا کاربران در سراسر جهان هستند. امروزه ترجمه وب سایت ها مهم است ، زیرا تجارت در کشورهای مختلف رشد می کند.

ادغام Speakt + WPML
ما می خواهیم در مورد همکاری ما با بزرگترین افزونه در زمینه ترجمه ترول خبر ، WPML ، به شما اطلاع دهیم . به لطف WPML ، کاربران وردپرس می توانند از WPML برای ارتباط مستقیم خود با Speakt استفاده کنند تا ترجمه های حرفه ای را به بیش از 35 زبان سفارش دهند. WPML محبوب ترین افزونه و ابزاری شگفت انگیز برای ترجمه وب سایت های بزرگ یا کوچک است.

شما می توانید از طریق داشبورد WPML مستقیماً متن خود را به Speakt.com ارسال کنید تا ترجمه خود را بدون اینکه به سایت ما مراجعه کنید ، از یک مترجم Speakt شروع کنید. داشبورد همه چیز در مورد روند ترجمه را به شما نشان می دهد و شما می توانید هر صفحه ، مقاله یا ابزارک را کنترل کنید. اکنون آن را امتحان کنید ، خدمات مشتری در اختیار شماست.

اسناد ، مطالب و وب سایت خود را به بیش از 40 زبان ترجمه کنید. پرونده های خود را بارگذاری کنید یا متن خود را جای گذاری کنید و یک مترجم حرفه ای بلافاصله شروع به کار می کند. ترجمه خود را همین الان سفارش دهید
با استفاده از افزونه ترجمه WPML
10 ژانویه 2018 صحبت كردن توسعه دهندگان

اینترنت به همه جا نفوذ کرده است. این امر بر زندگی روزمره ما ، چگونگی انجام وظایف و حتی نحوه اداره تجارت ما تأثیر می گذارد. تأثیر اینترنت بر زندگی ما بسیار دور از ذهن است. بسیاری از افراد آنلاین می شوند تا پاسخ س questionsالات زندگی و دیگران را از تجارت خود پیدا کنند. با افزایش تعداد کاربران و بازدید کنندگان اینترنت ، نیاز به ترجمه وب سایت شما وجود دارد. ترجمه آنلاین تخصصی در جهان امروز ، زبانهای زیادی وجود دارد. راستش را بخواهید ، شما نمی توانید وب سایت خود را به همه این زبانها ترجمه کنید ، اما حداقل می توانید به چند مورد دیگر دسترسی پیدا کنید تا مخاطبان بیشتری داشته باشید.?

بر اساس آمارهای اخیر از آمار جهانی اینترنت ، انگلیسی یکی از پرمصرف ترین زبانهای مورد استفاده در اینترنت است که به ترتیب چینی ، اسپانیایی ، عربی و پرتغالی استفاده می شود. در میان ده زبان برتر نیز اندونزی ، ژاپنی ، روسی ، فرانسوی و آلمان وجود دارد. این آمار در ژوئن سال گذشته به روز شد. این یعنی چی؟ این بدان معناست که هرکسی از انگلیسی به عنوان زبان گوگل ترجمه مورد نظر خود استفاده نمی کند. به عنوان مثال ، اگر سایت وردپرس شما به یک زبان باشد ، فقط برای گروهی از مخاطبان خارج از کشور جذاب است. شما درصد دیگری از خوانندگان و مشتریان بالقوه را از دست می دهید.

در این مقاله ، ما می خواهیم دلایل نیاز به ترجمه سایت وردپرس و WPML خود را که یک افزونه چند زبانه است و به شما کمک می کند ، بررسی کنیم.